- - €50.00
- Nyhet!








Begagnad HP Pro Mini med 12 månader garanti! HP 400 G9 är en kompakt stationär dator med Intel Core i5-processor från 14:e generationen, 16 GB RAM och 256 GB SSD. Den passar för kontorsarbete, multitasking och moderna arbetsmiljöer med flera skärmar då den kommer med HDMI, DisplayPort och USB-C som skärmutgångar. Windows 11 Pro är förinstallerat!
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Prosessori | Intel Core i5-14500T 1.7 GHz (4.8 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 14 kärnor (6 Performance, 8 Efficient) |
| Välimuisti | 24 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processorns performance-kärnor stödjer hyperthreading |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk (NVMe) |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 770 |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) |
| Äänikortti | HD-audio |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| DisplayPort | Kaksi DisplayPort-lähdöt |
| USB 3.2 | Två USB-portar |
| USB 3.2 Gen 2 | Fyra USB-portar |
| USB-C | Två USB-C 3.2 Gen 2-portar |
| USB-C | En USB-C utgång |
| Paino | 1,4 kg |
| Leveys | 17.7 cm |
| Korkeus | 3.4 cm |
| Syvyys | 17.5 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Desktop computer |

Begagnad HP Pro Mini med 12 månader garanti! HP 400 G9 är en kompakt stationär dator med Intel Core i5-processor från 14:e generationen, 16 GB RAM och 256 GB SSD. Den passar för kontorsarbete, multitasking och moderna arbetsmiljöer med flera skärmar då den kommer med HDMI, DisplayPort och USB-C som skärmutgångar. Windows 11 Pro är förinstallerat!