








Kompakt och portabel trådlös högtalare med bluetooth-anslutning och laddningsbart batteri som låter dig spela din musik var som helst med bättre och högre ljud än från telefonens högtalare! Högtalaren har också en inbyggd microSD-port för att spela upp musik från minneskort om du inte vill streama från exempelvis mobiltelefon.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Yhteyden tyyppi | Bluetooth |
| Paino | 210 gram |
| Mitat | 133 mm x 56 mm x 72 mm |
| Takuu | 2 vuotta valmistajalta |
| Akun tyyppi | Genopladelig |
| Taajuusvaste | 280 - 16 000 Hz |
| Vaikutus | 3 W RMS |

Kompakt och portabel trådlös högtalare med bluetooth-anslutning och laddningsbart batteri som låter dig spela din musik var som helst med bättre och högre ljud än från telefonens högtalare! Högtalaren har också en inbyggd microSD-port för att spela upp musik från minneskort om du inte vill streama från exempelvis mobiltelefon.