- Nyhet!







Samsung Galaxy S25 FE kombinerar kraftfull tiokärnig prestanda med 5G-stöd och 8 GB RAM för en snabb och smidig användarupplevelse i både arbete och vardag. Den stora 6,7-tums AMOLED-skärmen med 120 Hz ger skarpa bilder och följsam navigering, medan det avancerade kamerasystemet levererar imponerande foto- och videokvalitet även i svagt ljus. Med ett långvarigt batteri, snabbladdning och smarta funktioner som Samsung DeX är den ett perfekt val för en flexibel och uppkopplad livsstil. Detta är Enterprise Edition med extra lång garanti!
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 6.7" 120 Hz AMOLED-skärm |
| Näytön resoluutio | 2340 x 1080 |
| Prosessori | Samsung Exynos 2400 med 10 kärnor, 3.2 GHz |
| Muisti | 8 GB RAM |
| Tallennustilaa | 128 GB |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6E (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 integrerat |
| Akku | 4900mAh |
| Väri | Musta |
| Operativsystem | Android 16 |
| Paino | 190 g |
| Mitat | 161.3 mm x 76.6 mm x 7.4 mm |
| Takuu | 3 vuotta valmistajan |
| Product family | Mobile phones |
| Product type | Mobile phone |

Samsung Galaxy S25 FE kombinerar kraftfull tiokärnig prestanda med 5G-stöd och 8 GB RAM för en snabb och smidig användarupplevelse i både arbete och vardag. Den stora 6,7-tums AMOLED-skärmen med 120 Hz ger skarpa bilder och följsam navigering, medan det avancerade kamerasystemet levererar imponerande foto- och videokvalitet även i svagt ljus. Med ett långvarigt batteri, snabbladdning och smarta funktioner som Samsung DeX är den ett perfekt val för en flexibel och uppkopplad livsstil. Detta är Enterprise Edition med extra lång garanti!