- On sale!
- Nyhet!









Begagnad Dell All-in-One med 12 månaders garanti! Dell OptiPlex 3280 All-in-One är en allt-i-ett-dator med 21,5-tums Full HD IPS-skärm och Intel Core i5-processor. Med 16 GB RAM och 256 GB SSD passar den för kontor, hem och enklare daglig användning.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 21.5" IPS-skärm |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i5-10500T 2.3 GHz (3.8 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 6 sydämiä |
| Välimuisti | 12 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk M.2 PCIe NVMe |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 630 |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Ja |
| Webcam | 720p HD-webbkamera med inbyggd mikrofon |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | Nej |
| USB 2.0 | USB-portti |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Tre portar |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ C | En port |
| Muistikortin lukijat | Ja, minneskortläsare finns |
| Paino | 4.7 kg |
| Leveys | 49.8 cm |
| Korkeus | 32.9 cm |
| Syvyys | 5.8 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Perhe |
| Product family | Computers |
| Product type | All-in-one computer |

Begagnad Dell All-in-One med 12 månaders garanti! Dell OptiPlex 3280 All-in-One är en allt-i-ett-dator med 21,5-tums Full HD IPS-skärm och Intel Core i5-processor. Med 16 GB RAM och 256 GB SSD passar den för kontor, hem och enklare daglig användning.