- On sale!










Begagnad med repor på skärmytan, extra prissänkt! En 32-tums böjd 4K-skärm med ultratunn ram som ger en uppslukande tittarupplevelse med sin skarpa bild, stöd för HDR och levande färger tack vare bred färgtäckning. Den böjda designen och VA-panelen skapar djup kontrast och ett brett synfält som passar lika bra för film, spel och arbete. Med funktioner som AMD FreeSync, inbyggda högtalare, två USB-portar, flera anslutningar och smart multitasking blir den ett kraftfullt nav för både underhållning och produktivitet.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Yhteyden tyyppi | 2x HDMI, 1x DisplayPort |
| Päätöslauselma | 3840 x 2160 (4K Ultra-HD) |
| Vasteaika | 4 ms |
| Kontrasti | 3000:1 |
| Värituki | 30 bitar (1 miljard färger) |
| Kirkkaus | 300 cd / m² |
| Muodossa | 16:9 |
| Kuva-alueen | 32" |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virkistystaajuus | 60 Hz |
| Product family | Screens |
| Product type | Computer screen |

Begagnad med repor på skärmytan, extra prissänkt! En 32-tums böjd 4K-skärm med ultratunn ram som ger en uppslukande tittarupplevelse med sin skarpa bild, stöd för HDR och levande färger tack vare bred färgtäckning. Den böjda designen och VA-panelen skapar djup kontrast och ett brett synfält som passar lika bra för film, spel och arbete. Med funktioner som AMD FreeSync, inbyggda högtalare, två USB-portar, flera anslutningar och smart multitasking blir den ett kraftfullt nav för både underhållning och produktivitet.