- On sale!
- Nyhet!











Begagnad med 12 månader garanti! Dell Precision 5820 Tower är en kraftfull stationär arbetsstation med Intel Xeon-processor, 16 GB RAM och GeForce RTX 2070 SUPER-grafik. Den passar för avancerade arbetsuppgifter som 3D-arbete, rendering och tekniska program.. Kommer med Windows 11 Pro installerat.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Prosessori | Intel Xeon W-2235 3.8 GHz (4.6 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 6 sydämiä |
| Välimuisti | 8 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 128 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk M.2 NVMe |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX2070 SUPER med 8 GB GDDR6 VRAM |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Äänikortti | HD-audio |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| DisplayPort | Tre DisplayPort-utgångar |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Åtta portar |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ C | Två portar |
| USB-C | En USB-C utgång |
| Paino | 13.2 kg |
| Leveys | 17.7 cm |
| Syvyys | 52.1 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Sekalaiset | PS/2-kontakt för mus/tangentbord |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Desktop computer |

Begagnad med 12 månader garanti! Dell Precision 5820 Tower är en kraftfull stationär arbetsstation med Intel Xeon-processor, 16 GB RAM och GeForce RTX 2070 SUPER-grafik. Den passar för avancerade arbetsuppgifter som 3D-arbete, rendering och tekniska program.. Kommer med Windows 11 Pro installerat.