- On sale!
- - €50.00
- Nyhet!










Begagnad ThinkCentre med 1 års garanti! En kompakt stationär dator för kontor och vardagsarbete med AMD Ryzen 3-processor, 8 GB RAM och snabb SSD-lagring. Passar bra för enkelt arbete, hemma eller på kontor. Kommer med Windows 11 Pro.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Prosessori | AMD Ryzen 3 3200G 3.6 GHz (4.0 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 4 megatavua L3-välimuistia |
| Muisti | 8 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk |
| Näytönohjain | AMD Radeon Vega 8 |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Nej, trådlöst USB-nätverkskort kan köpas till |
| Äänikortti | HD-audio |
| DisplayPort | Kaksi DisplayPort-lähdöt |
| USB 2.0 | Kaksi USB-porttia |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Fyra portar |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ A | Två portar |
| Paino | 6 kg |
| Leveys | 9.3 cm |
| Korkeus | 34.4 cm |
| Syvyys | 29.1 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Desktop computer |

Begagnad ThinkCentre med 1 års garanti! En kompakt stationär dator för kontor och vardagsarbete med AMD Ryzen 3-processor, 8 GB RAM och snabb SSD-lagring. Passar bra för enkelt arbete, hemma eller på kontor. Kommer med Windows 11 Pro.