- On sale!
- Nyhet!








Begagnad gamingdator med 12 månader garanti från Billigteknik! HP Omen är en stationär gamingdator med Intel Core i7-processor, RTX 2060 Super-grafikkort och snabb SSD-lagring. Den passar för spel, streaming och arbete i program som kräver högre grafik- och processorprestanda.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Prosessori | Intel Core i7-8700 3.2 GHz (4.6 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 6 sydämiä |
| Välimuisti | 12 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk M.2 NVMe |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX2060 Super med 8192 MB GDDR6 VRAM |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integroitu |
| Äänikortti | HD-audio |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| DisplayPort | Yksi DisplayPort-lähtö |
| USB 2.0 | Kaksi USB-porttia |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Sex portar |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ C | Två portar |
| Paino | 17.6 kg |
| Leveys | 19.2 cm |
| Korkeus | 41.7 cm |
| Syvyys | 44.2 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Gaming |
| Product family | Computers |
| Product type | Desktop computer |

Begagnad gamingdator med 12 månader garanti från Billigteknik! HP Omen är en stationär gamingdator med Intel Core i7-processor, RTX 2060 Super-grafikkort och snabb SSD-lagring. Den passar för spel, streaming och arbete i program som kräver högre grafik- och processorprestanda.