- Nyhet!






Begagnad HP Omen med 12 månader garanti! HP Omen 30L är en stationär gamingdator med AMD Ryzen 5-processor, RTX 2060-grafikkort och snabb SSD-lagring. Den passar för spel, streaming och kreativa arbetsuppgifter där hög grafik- och processorprestanda behövs.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Prosessori | AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz (4.6 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 6 sydämiä |
| Välimuisti | 32 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processorn stödjer simultaneous multithreading för bättre prestanda |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 32 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk M.2 NVMe |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX2060 med 6 GB GDDR6 VRAM |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Ja |
| Äänikortti | Tuki 5.1-tilaääni |
| HDMI | Två HDMI-utgångar |
| DisplayPort | Yksi DisplayPort-lähtö |
| USB 2.0 | Kaksi USB-porttia |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Tre portar |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ A | En port |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ C | En port |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ C | En port |
| Paino | 12.9 kg |
| Leveys | 16.5 cm |
| Korkeus | 43.3 cm |
| Syvyys | 42.2 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Gaming |
| Product family | Computers |
| Product type | Desktop computer |

Begagnad HP Omen med 12 månader garanti! HP Omen 30L är en stationär gamingdator med AMD Ryzen 5-processor, RTX 2060-grafikkort och snabb SSD-lagring. Den passar för spel, streaming och kreativa arbetsuppgifter där hög grafik- och processorprestanda behövs.