- On sale!
- Nyhet!









Begagnad Surface Pro 7 med mura*, små märken skärm* och 12 månaders garanti! Microsoft Surface Pro 7 är en kompakt 2-i-1-enhet med pekskärm, Intel Core i5-processor, 8 GB RAM och 128 GB SSD. Med medföljande tangentbord passar den för studier, kontorsarbete och flexibel vardagsanvändning. Installerad med Windows 11 Pro!
Products that have been carefully selected to stand up to the most discerning eyes. Really nice condition and as good as it gets without buying new! There may be some minor marks of an insignificant nature.
Products that are flawless in function but where there may be minor marks or small scratches. Most of what we sell is B-grade as they have the perfect balance between price and condition.
Products with a really efficient price. There may be some scratches and you can tell they've been used - but the price reflects that and it's among the cheapest you can buy without sacrificing performance or functionality!
Products with one or more clear deviations from a generally expected product condition. Read the product description for more info.
All our second-hand products are fully guaranteed, regardless of their class.
If you are not satisfied with the condition, we will gladly replace or refund the product for you!
The product's description may contain more specific information about its condition and function.
----
Make a conscious choice for the environment by choosing second-hand electronic products. By reducing the need for new devices, you directly contribute to saving the Earth's resources and reducing CO2 emissions.
Every time you buy second-hand, you reduce CO2 emissions by about 10-30kg - the equivalent of a car journey of about 7.5-20 miles. Your sustainable choice gives products a second life and creates a positive impact on our planet.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | Pekskärm 12.3" IPS |
| Näytön resoluutio | 2736 x 1824 |
| Prosessori | Intel Core i5-1035G4 1.1 GHz (3.7 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 6 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 8 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | RAM-minnet är fastlött och kan inte uppgraderas |
| Tallennustilaa | 128 GB: n SSD-asema |
| Näytönohjain | Intel Iris Plus |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 1x1) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Webcam | 8 Megapixel (bak), 5 Megapixel (fram) |
| HDMI | Ja, med adapter från USB-C (tillval) |
| USB 3.0 | USB-portti |
| USB-C | En USB-C-port |
| Muistikortin lukijat | microSD |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Väri | Silver |
| Paino | 786 gram |
| Leveys | 29.2 cm |
| Korkeus | 8.5 mm |
| Syvyys | 20.1 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Perhe |
| Product family | Computers |
| Product family | Tablets |
| Product type | Tablet |
| Product type | Laptop |

Begagnad Surface Pro 7 med mura*, små märken skärm* och 12 månaders garanti! Microsoft Surface Pro 7 är en kompakt 2-i-1-enhet med pekskärm, Intel Core i5-processor, 8 GB RAM och 128 GB SSD. Med medföljande tangentbord passar den för studier, kontorsarbete och flexibel vardagsanvändning. Installerad med Windows 11 Pro!