- Nyhet!














Begagnad med små hörnskador* och 12 månader garanti! HP EliteBook x360 1030 G7 är en lätt och flexibel laptop med 13,3-tums pekskärm, Intel Core i5-processor och 16 GB RAM. Den passar för både arbete och hemmabruk, kommer med Windows 11 Pro.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | Kosketusnäyttö 13.3 "Full HD LED IPS |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i5-10310U 1.7 GHz (4.4 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 6MB L3-välimuisti |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | RAM-minnet är fastlött och kan inte uppgraderas |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk (NVMe) |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med stöd för filöverföring i 1 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Webcam | Webcam ja sisäinen mikrofoni |
| Kaiuttimet | Bang & Olufsen med fyra högtalare |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Två portar |
| Thunderbolt | Två Thunderbolt-portar (med USB-C-kontakt) |
| Turvallisuus | HP Sure View sekretessfilter |
| Akku | 4-kennon akku |
| Hiirimatto | Multitouch |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1,2 kg |
| Leveys | 30.4 cm |
| Korkeus | 1.6 cm |
| Syvyys | 19.4 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Ympäristöhyväksyntää | Energy Star |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad med små hörnskador* och 12 månader garanti! HP EliteBook x360 1030 G7 är en lätt och flexibel laptop med 13,3-tums pekskärm, Intel Core i5-processor och 16 GB RAM. Den passar för både arbete och hemmabruk, kommer med Windows 11 Pro.