- Nyhet!












Begagnad med 12 månader garanti! HP EliteBook x360 1030 G7 är en flexibel företagslaptop med 13,3-tums pekskärm, Intel Core i7-processor och 512 GB SSD. Den passar för mobilt arbete, videomöten och kontorsuppgifter med stöd för 4G och surfplatteläge. Kommer installerad med Windows 11 Pro.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | Kosketusnäyttö 13.3 "Full HD LED IPS |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i7-10610U 1.8 GHz (4.9 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 8 megatavua L3-välimuistia |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | RAM-minnet är fastlött och kan inte uppgraderas |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk M.2 NVMe |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med stöd för filöverföring i 1 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Mobiili laajakaista | Inbyggt 4G-modem för mobilt bredband |
| Webcam | Webcam ja sisäinen mikrofoni |
| Kaiuttimet | Bang & Olufsen med fyra högtalare |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Två portar |
| Thunderbolt | Två Thunderbolt-portar (med USB-C-kontakt) |
| Turvallisuus | HP Sure View sekretessfilter |
| Akku | 4-kennon akku |
| Hiirimatto | Multitouch |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1,2 kg |
| Leveys | 30.4 cm |
| Korkeus | 1.6 cm |
| Syvyys | 19.4 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Ympäristöhyväksyntää | Energy Star |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad med 12 månader garanti! HP EliteBook x360 1030 G7 är en flexibel företagslaptop med 13,3-tums pekskärm, Intel Core i7-processor och 512 GB SSD. Den passar för mobilt arbete, videomöten och kontorsuppgifter med stöd för 4G och surfplatteläge. Kommer installerad med Windows 11 Pro.