- Nyhet!













Begagnad x360 EliteBook med 12 månader garanti! HP EliteBook x360 830 G8 är en flexibel företagslaptop med 13,3-tums Full HD-pekskärm, Intel Core i7-processor och 16 GB RAM. Med 512 GB SSD, inbyggt 4G-modem och vikbar x360-design passar den bra för arbete både på kontoret och på resande fot.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | Kosketusnäyttö 13.3 "Full HD LED IPS |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i7-1165G7 2.8 GHz (4.7 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 12 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | RAM-minnet är fastlött och kan inte uppgraderas |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk M.2 NVMe |
| Näytönohjain | Intel Iris Xe |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | Nej |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med stöd för 2.4 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Mobiili laajakaista | Inbyggt 4G-modem för mobilt bredband |
| Webcam | 720p HD-webbkamera med inbyggd mikrofon |
| Kaiuttimet | Bang & Olufsen med dubbla högtalare |
| HDMI | En HDMI 2.0-utgång |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Två portar |
| Thunderbolt | Två Thunderbolt 4-portar (USB-C-kontakt) |
| Turvallisuus | HP Sure View sekretessfilter |
| Akku | 3-kennon akku |
| Hiirimatto | Multitouch |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Språklayout | Svenska, Finska |
| Paino | 1,4 kg |
| Leveys | 30.8 cm |
| Korkeus | 1.8 cm |
| Syvyys | 20.5 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Ympäristöhyväksyntää | Energy Star ja EPEAT Gold |
| Most suitable use | Office and work |

Begagnad x360 EliteBook med 12 månader garanti! HP EliteBook x360 830 G8 är en flexibel företagslaptop med 13,3-tums Full HD-pekskärm, Intel Core i7-processor och 16 GB RAM. Med 512 GB SSD, inbyggt 4G-modem och vikbar x360-design passar den bra för arbete både på kontoret och på resande fot.