






Begagnad 440 G5 med 12 månaders garanti! HP ProBook 440 G5 är en 14-tums bärbar dator med Full HD-skärm och en Intel Core i3-processor. Den har 8 GB RAM och en snabb 256 GB SSD för lagring. Datorn levereras med Windows 11 Pro, vilket gör den lämplig för arbete och studier. Designen är enkel och funktionell, utan bakgrundsbelyst tangentbord.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 14" LED-skärm |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i3-8130U 2.2 GHz (3.4 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 2 ydintä |
| Välimuisti | 4 megatavua L3-välimuistia |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 8 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 32 GB |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 620 |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integroitu |
| Webcam | Webcam ja sisäinen mikrofoni |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| VGA | VGA-ulostulo |
| USB 3.1 | Två USB-portar |
| USB-C | En USB-C-port |
| Muistikortin lukijat | Ja, minneskortläsare finns |
| Akku | 3-kennon akku |
| Näppäimistö | Fullstort tangentbord (ej bakgrundsbelyst) |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1,6 kg |
| Korkeus | 2 cm |
| Syvyys | 23.8 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Ympäristöhyväksyntää | Energy Star ja EPEAT Gold |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad 440 G5 med 12 månaders garanti! HP ProBook 440 G5 är en 14-tums bärbar dator med Full HD-skärm och en Intel Core i3-processor. Den har 8 GB RAM och en snabb 256 GB SSD för lagring. Datorn levereras med Windows 11 Pro, vilket gör den lämplig för arbete och studier. Designen är enkel och funktionell, utan bakgrundsbelyst tangentbord.