- On sale!











Begagnad Dell Latitude 7400 med mura* 1 års garanti! Dell Latitude 7400 är en 14-tums bärbar dator med Full HD-skärm, Intel Core i7-processor, 16 GB RAM och 512 GB SSD. Den levereras med Windows 11 Pro och bakgrundsbelyst tangentbord. En pålitlig företagsdator som kombinerar prestanda, säkerhet och kompakt design, lämpad för kontorsarbete och mobilt bruk.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 14" Full HD LED-skärm |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i7-8665U 1.9 GHz (4.8 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 8 megatavua L3-välimuistia |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 32 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | Nej |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| USB-C | Två USB-C 3.1 Gen 1-portar |
| Muistikortin lukijat | Ja, minneskortläsare finns |
| Akku | 4-kennon akku |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1,4 kg |
| Leveys | 32.1 cm |
| Korkeus | 1.9 cm |
| Syvyys | 21.4 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad Dell Latitude 7400 med mura* 1 års garanti! Dell Latitude 7400 är en 14-tums bärbar dator med Full HD-skärm, Intel Core i7-processor, 16 GB RAM och 512 GB SSD. Den levereras med Windows 11 Pro och bakgrundsbelyst tangentbord. En pålitlig företagsdator som kombinerar prestanda, säkerhet och kompakt design, lämpad för kontorsarbete och mobilt bruk.