- On sale!













Begagnad Dell Latitude 5400 med mura* 1 års garanti! Dell Latitude 5400 är en pålitlig 14-tums bärbar dator med Full HD-upplösning, anpassad för arbete och studier. Den är utrustad med Intel Core i5, 16 GB RAM och snabb 512 GB SSD för smidig prestanda. Tangentbordet har bakgrundsbelysning och Windows 11 Pro är förinstallerat.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 14" Full HD LED-skärm |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i5-8365U 1.6 GHz (4.1 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 6 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 32 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| USB 3.1 | Tre USB-portar |
| USB-C | En USB-C-port |
| Muistikortin lukijat | microSD |
| Akku | 4-kennon akku |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1,5 kg |
| Leveys | 32.3 cm |
| Korkeus | 2.1 cm |
| Syvyys | 21,6 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad Dell Latitude 5400 med mura* 1 års garanti! Dell Latitude 5400 är en pålitlig 14-tums bärbar dator med Full HD-upplösning, anpassad för arbete och studier. Den är utrustad med Intel Core i5, 16 GB RAM och snabb 512 GB SSD för smidig prestanda. Tangentbordet har bakgrundsbelysning och Windows 11 Pro är förinstallerat.