











Begagnad 855 G7 med 12 månader garanti! HP EliteBook 855 G7 är en 15.6-tums dator i stiligt aluminium chassi. Utrustad med en stark Ryzen 7-processor, hela 32 GB RAM och en snabb 1TB stor SSD samt trevlig funktion som en Full HD-upplöst skärm, HP's egna sekretessfilter Sure View, inbyggt 4G-modem och bakgrundsbelyst tangentbord. Datorn kommer installerad med Windows 11 Pro!
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 15.6" Full HD LED näyttö non-glossy |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | AMD Ryzen 7 PRO 4750U 1.7 GHz (4.1 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 8 kärnor |
| Välimuisti | 8 megatavua L3-välimuistia |
| Simultaneous multithreading | Processorn stödjer simultaneous multithreading för bättre prestanda |
| Muisti | 32 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 1 TB SSD-hårddisk |
| Näytönohjain | AMD Radeon |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | Nej |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 1x1) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Mobiili laajakaista | Inbyggt 4G-modem för mobilt bredband |
| Webcam | Sisäänrakennettu HD kamera 720p (30 fps) |
| Kaiuttimet | Bang & Olufsen med dubbla högtalare |
| HDMI | En HDMI 2.0-utgång |
| USB 3.1 | Två USB 3.1 Gen 1-portar |
| USB-C | Två USB-C 3.2 Gen 1-portar |
| Turvallisuus | HP Sure View sekretessfilter |
| Akku | 3-kennon akku |
| Hiirimatto | Multitouch |
| Näppäimistö | Taustavalaistu numeronäppäimillä |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1.7 kg |
| Leveys | 36 cm |
| Korkeus | 1.9 cm |
| Syvyys | 23.4 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi, Tanska, Norja, Suomi, Englanti |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Ympäristöhyväksyntää | Energy Star |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad 855 G7 med 12 månader garanti! HP EliteBook 855 G7 är en 15.6-tums dator i stiligt aluminium chassi. Utrustad med en stark Ryzen 7-processor, hela 32 GB RAM och en snabb 1TB stor SSD samt trevlig funktion som en Full HD-upplöst skärm, HP's egna sekretessfilter Sure View, inbyggt 4G-modem och bakgrundsbelyst tangentbord. Datorn kommer installerad med Windows 11 Pro!