- On sale!













Begagna Dell 5570 med kosmetisk skada på högtalare* och 12 månader garanti! Dell Precision 5570 är en 15-tums mobil arbetsstation med Full HD skärm, byggd för professionellt arbete inom CAD, media och andra krävande uppgifter. Den har Intel Core i7-12700H, 16 GB DDR5-minne och en snabb 512 GB NVMe SSD. NVIDIA RTX A1000 med 4 GB grafikminne ger stöd för grafiktunga program. Levereras med Windows 11 Pro för företag och avancerade användare.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 15.6" Full HD LED IPS-näyttö |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Prosessori | Intel Core i7-12700H 3.50 GHz (4.7 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 14 kärnor (6 Performance, 8 Efficient) |
| Välimuisti | 24 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processorns performance-kärnor stödjer hyperthreading |
| Muisti | 16 GB DDR5 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk M.2 NVMe |
| Näytönohjain | NVIDIA RTX A1000 med 4GB GDDR6 VRAM |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6E (2x2) med stöd för filöverföring i 1 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Webcam | Webcam ja sisäinen mikrofoni |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | Ja, med adapter från USB-C (tillval) |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ C | En port |
| Thunderbolt | Två Thunderbolt 4-portar (USB-C-kontakt) |
| Muistikortin lukijat | Ja, minneskortläsare finns |
| Akku | 6-kennon akku |
| Hiirimatto | Multitouch |
| Näppäimistö | Taustavalaistu numeronäppäimillä |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 2,1 kg |
| Leveys | 34.4 cm |
| Korkeus | 1.2 cm |
| Syvyys | 23 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagna Dell 5570 med kosmetisk skada på högtalare* och 12 månader garanti! Dell Precision 5570 är en 15-tums mobil arbetsstation med Full HD skärm, byggd för professionellt arbete inom CAD, media och andra krävande uppgifter. Den har Intel Core i7-12700H, 16 GB DDR5-minne och en snabb 512 GB NVMe SSD. NVIDIA RTX A1000 med 4 GB grafikminne ger stöd för grafiktunga program. Levereras med Windows 11 Pro för företag och avancerade användare.