- On sale!
















Begagnad Dell Latitude med 1 års garanti! Dell Latitude 5520 är en 15,6-tums laptop med Full HD IPS-skärm och Intel Core i7-processor. Den har 16 GB RAM och 256 GB SSD, vilket gör den lämplig för kontorsarbete, multitasking och daglig användning i arbetsmiljö.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 15.6" Full HD LED IPS-näyttö |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i7-1185G7 3 GHz (4.8 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 12 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk M.2 PCIe NVMe |
| Näytönohjain | Intel Iris Xe |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Webcam | Webcam ja sisäinen mikrofoni |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Två portar |
| Thunderbolt | Två Thunderbolt 4-portar (USB-C-kontakt) |
| Muistikortin lukijat | Ja, minneskortläsare finns |
| Akku | 3-kennon akku |
| Näppäimistö | Taustavalaistu |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1,6 kg |
| Leveys | 35.8 cm |
| Korkeus | 2.2 cm |
| Syvyys | 23.6 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad Dell Latitude med 1 års garanti! Dell Latitude 5520 är en 15,6-tums laptop med Full HD IPS-skärm och Intel Core i7-processor. Den har 16 GB RAM och 256 GB SSD, vilket gör den lämplig för kontorsarbete, multitasking och daglig användning i arbetsmiljö.