- On sale!
- Nyhet!













Begagnad Lenovo ThinkPad med mura* och 12 månader garanti! Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 är en 15,6-tums laptop med Intel Core i7, 32 GB RAM och NVIDIA Quadro-grafik. Den passar för kontorsarbete, tekniska program och användare som behöver hög multitasking-prestanda. Kommer installerad med Windows 11 Pro.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 15.6" Full HD LED IPS-näyttö |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i7-10610U 1.8 GHz (4.9 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 4 ydintä |
| Välimuisti | 8 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 32 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 48 GB |
| Tallennustilaa | 512 GB SSD-hårddisk |
| Näytönohjain | NVIDIA Quadro P520 2048 MB GDDR5 VRAM |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med stöd för 2.4 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth integroitu |
| Webcam | Webcam ja sisäinen mikrofoni |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | HDMI-ulostulo |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Två portar |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ C | En port |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ C | En port |
| Muistikortin lukijat | Nej, saknar minneskortläsare |
| Näppäimistö | Taustavalaistu numeronäppäimillä |
| Språklayout | Ruotsi, Tanska, Suomi, Norja |
| Paino | 1.8 kg |
| Leveys | 36.6 cm |
| Korkeus | 2 cm |
| Syvyys | 24.8 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Office and work |
| Product family | Computers |
| Product type | Laptop |

Begagnad Lenovo ThinkPad med mura* och 12 månader garanti! Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 är en 15,6-tums laptop med Intel Core i7, 32 GB RAM och NVIDIA Quadro-grafik. Den passar för kontorsarbete, tekniska program och användare som behöver hög multitasking-prestanda. Kommer installerad med Windows 11 Pro.