- On sale!
- Nyhet!












Begagnad Dell All-in-One med 12 månaders garanti! Dell OptiPlex 7400 är en allt-i-ett-dator med 23,8-tums Full HD IPS-skärm och Intel Core i5-processor. Med 16 GB RAM och 256 GB SSD passar den för kontor, hem och gemensam användning med stabil prestanda.
|
|
|
|
|
|
|
Valmis aloittamaan
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Näyttökoko | 23.8" IPS-skärm |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Prosessori | Intel Core i5-12500 3.0 GHz (4.6 GHz Turbo) |
| Prosessoriytimen | 6 sydämiä |
| Välimuisti | 18 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Prosessori tukee hypersäikeistys parantaa suorituskykyä |
| Muisti | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Enimmäis-muisti asema | 64 GB |
| Tallennustilaa | 256 GB SSD-hårddisk M.2 PCIe NVMe |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 770 |
| Optinen asema | Saknar CD/DVD-läsare |
| Langallinen verkko | 1 Gbit/ s |
| Langattoman verkon | Wi-Fi 6E (2x2) |
| Webcam | 720p HD-webbkamera med inbyggd mikrofon |
| Kaiuttimet | Stereokaiuttimet |
| HDMI | 2xHDMI |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Tre portar |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ A | Två portar |
| Muistikortin lukijat | Ja, minneskortläsare finns |
| Paino | 6.3 kg |
| Leveys | 54 cm |
| Korkeus | 34.4 cm |
| Syvyys | 5.3 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Kielituki | Ruotsi |
| Takuu | 12 kuukautta Halpaa Tekniikka |
| Most suitable use | Perhe |
| Product family | Computers |
| Product type | All-in-one computer |

Begagnad Dell All-in-One med 12 månaders garanti! Dell OptiPlex 7400 är en allt-i-ett-dator med 23,8-tums Full HD IPS-skärm och Intel Core i5-processor. Med 16 GB RAM och 256 GB SSD passar den för kontor, hem och gemensam användning med stabil prestanda.